Bezoekadres:

Expertisecentrum Plato
Toldijk 1
7901 TA  Hoogeveen (Drenthe)
info@expertisecentrumplato.nl

Routebeschrijving

Overige contactgegevens

Paul Bossina, Chief Economy Officer
06-21271299
paul@expertisecentrumplato.nl

Jirtsin Beenhakker, Chief Expertise Officer
06-29168666
jirtsin@expertisecentrumplato.nl

Gieljan Scholing, Business Consultant & DISCOVER Expert
06-81060054
gieljan@expertisecentrumplato.nl

Jurre Rass, Consultant Sociaal Domein
06-46822554
jurre@expertisecentrumplato.nl

Joricke Jaspers, Consultant Recruitment, Marketing & Sales
06-15425667
joricke@expertisecentrumplato.nl

Mirjam Schipper, Coach, Trainer en Loopbaanprofessional
06-48511027
mirjam@expertisecentrumplato.nl

Willemijn Sevens, HRM-adviseur, Coach en Trainer
06-20575001
willemijn@expertisecentrumplato.nl

Up-to-date blijven?

Ontvang 1x per maand de laatste vacatures, nieuwtjes en artikelen in je e-mail inbox.

Contact

Meer weten?

Bel 06 - 212 712 99

of mail:
info@expertisecentrumplato.nl